O NÁS

Ahojte turisti!

Vitajte na našej stránke „Smerom k oblakom!“

Sme váš sprievodca novými dobrodružstvami po Slovensku ale aj za jeho hranicami. Radi cestujeme a svoje zážitky a návštevy nových miest zaznamenávame práve na náš web, prostredníctvom ktorého chceme aj vám ako čitateľom poskytnúť tipy na miesta, ktoré sa jednoducho oplatí vidieť.

Naša stránka vám ponúkne prehľadné informácie o rôznych destináciách po celom svete, s dôrazom na ich turistické atrakcie, prírodné krásy a historické záznamy. Nech už plánujete horský výstup, jazdu na bicykli, prechádzky po národných parkoch alebo poznávanie nových kultúr, naše podrobné sprievodcovské články a tipy vám pomôžu pri rozhodovaní, čo si nenechať ujsť a ako si naplno vychutnať každý okamih vášho dobrodružstva.

Okrem toho vám poskytneme aj praktické rady a návody, ako si pripraviť a vybaviť cestu, čo si so sebou zobrať, ako sa zorientovať v cudzom prostredí a ako si užiť bezpečné a pohodlné cestovanie. Neminú vás ani tipy na rôzne dovolenky alebo krátke výlety za malo peňazí.

Získajte inšpiráciu a objavujte nové miesta na Slovenku či vo svete prostredníctvom našej stránky „Smerom k oblakom“. Nech už ste začiatočníkom alebo skúseným cestovateľom, sme tu pre vás, aby sme vás povzbudili a pomohli vám objaviť fascinujúci svet turistiky, cyklistiky a cestovania.

Tak sa pripravte… začíname!

Relax!

Ahojte turisti!

Pridajte sa do nášho klubu a získavajte inšpirácie na výlety každý víkend.